Internetinė svetainė

01

Specializuojamės internetinės svetainės kūrime smulkiam ir vidutiniam verslui, siekdami padėti Jūsų internetinei svetainei išsiskirti ir pritraukti daugiau klientų. Mūsų paslaugos apima visapusišką internetinės svetainės paruošimą – nuo dizaino kūrimo iki turinio rašymo ir svetainės paleidimo internete.

Kurdami internetines svetaines, siekiame kurti unikalius ir modernius dizainus, kurie ne tik būtų estetiški, bet ir efektyviai atliktų savo funkcijas. Mes taip pat siūlome profesionalaus turinio rašymo paslaugas Jūsų svetainei. Kiekviena internetinė svetainė, kurią kuriame, yra pritaikyta prie konkrečių verslo poreikių, užtikrinant, kad ji būtų ne tik patraukli, bet ir funkcionali.

Po internetinės svetainės paleidimo, mes rūpinamės savo klientais ir teikiame nuolatinę pagalbą bei palaikymą. Jei iškiltų kokių nors problemų, mes jas greitai ir efektyviai išspręsime, kad Jūsų internetinė svetainė visada veiktų be sutrikimų. Be to, suteikiame garantiją visoms mūsų teikiamoms paslaugoms, užtikrindami, kad Jūs būtumėte visiškai patenkinti mūsų darbu. Susisiekite su mumis ir pradėkite kurti Jūsų svajonių internetinę svetainę jau šiandien! 

Internetinės svetainės kūrimo etapai

1. Analizė

Pradžioje atliekame detalų kliento poreikių ir tikslų analizę, nustatydami, ką jis tikisi iš svetainės.

2. Dizaino koncepcija

Toliau kuriame unikalų ir funkcionalų dizainą, atsižvelgdami į kliento norus ir tendencijas, siekdami sukurti estetiškai patrauklią internetinę svetainę.

3. Tekstų kūrimas

Rašome turinį, kuris ne tik pritraukia dėmesį, bet ir aiškiai perteikia kliento žinutę ir pasiūlymus.

4. Programavimas ir funkcionalumas

Programuojame svetainės funkcijas ir modulius, užtikriname, kad visi interaktyvūs elementai veiktų sklandžiai ir efektyviai.

5. Testavimas ir atnaujinimai

Atliekame išsamų svetainės testavimą, siekdami užtikrinti jos patikimumą ir tinkamumą. Remiantis testavimo rezultatais, taip pat įgyvendiname būtinus patobulinimus.

6. Paleidimas ir palaikymas

Galiausiai, paleidžiame svetainę gyvai, palaikome ir teikiame palaikymą, užtikrindami, kad ji veiktų sklandžiai ir kliento poreikius tenkintų ilgą laiką.

Turite klausimų arba reikalinga konsultacija dėl internetinės svetainės?
Susisiekite su mumis, ir mes padėsime jums įgyvendinti jūsų svetainės projektą, kad galėtumėte tapti matomi internete bei pasiekti savo verslo tikslus. 

internetinė svetainė

Sukurtos internetinės svetainės

Kviečiame jus patiems įvertinti rezultatus. Mes sukūrėme funkcionalias, modernias ir estetiškai patrauklias internetines svetaines, pritaikytas Jūsų klientų poreikiams.
Aplankykite mūsų sukurtų internetinių svetainių puslapį ir pamatykite, kaip galime padėti jūsų verslui augti. Dėkojame už ir laukiam jūsų susisiekiant!