Vieno puslapio

Internetinė svetainė

Vieno puslapio arba “One page” svetainė yra nedidelės apimties, tačiau gana koncentruotas puslapis, kuriame trumpai ir glaustai pristatomas asmuo, prekės ženklas, paslauga, produktas ir/ar kita. Tokio tipo svetainę dažniausiai renkasi verslas, kuris specializuojasi į vieną ar kelias pagrindines prekes/ paslaugas ar tiesiog nori save pristatyti rinkai. Vieno puslapio svetainė taip pat puikiai tinka reklamuoti renginius, konkretų fizinį asmenį, paslaugą ar produktą. Toks internetinis puslapis gali būti orientuotas tiek į ilgalaikę, tiek į trumpalaikę perspektyvą.  

“One page” svetainės sprendimas gali padėti pasiekti tikslinę auditoriją neapkraunant jos pertekline informacija, Tokio tipo svetainėse dažniausiai pateikiama statinė, nekintanti informacija, pridedamos nuotraukos ir/ar video medžiaga, nurodomi rekvizitai bei kontaktai. Svetainėje gali būti sukuriamos ir specialios užklausos formos, leidžiančios svetainės lankytojui greitai susisiekti su prekes ar paslaugas teikiančiu asmeniu.

Tokia internetinė svetainė nors pagal savo esmę yra tik vieno puslapio, tačiau iš tikrųjų vizualiai puslapis atrodo susidedantis iš kelių. Taip yra todėl, kad toks puslapis yra ilgas, jame atskira informacija išskaidoma į atskiras dalis, atskiriama spalvomis ar kitais grafiniais sprendimais. Tokio puslapio valdymo patogumui bet kuriame puslapio šone gali būti meniu mygtukas, kurį spaudžiant lankytojas yra „numetamas“ į pasirinktą puslapio vietą arba tiesiog mygtukas-rodyklė, kurią paspaudus lankytojas grąžinamas į puslapio viršų.  

Vieno puslapio svetainė yra patogus ir pigus įrankis pristatyti vykdomą veiklą ar parduodamą produktą/paslaugą. Šios svetainės retai naujinamos, reikalauja mažai priežiūros, yra ekonomiškai patrauklios ir gali būti sukuriamos per trumpą laiką.

Norėdami gaudi daugiau informacijos arba užsakyti internetinę svetainę susisiekite čia!

Tai gali Jus sudominti!

Internetinių svetainių tipai

Reprezentacinė

Reprezentacinio stiliaus svetainė yra tarsi vienos konkrečios įmonės vizitinė kortelė internete. Jei vieno puslapio svetainėje

Plačiau »
Internetinių svetainių tipai

Katalogo tipo

Katalogo tipo internetinė svetainė iš dalies yra įmonės reprezentacinė svetainė, tačiau suteikianti didesnę galimybę lankytojui

Plačiau »