Reprezentacinė

Internetinė svetainė

Reprezentacinio stiliaus svetainė yra tarsi vienos konkrečios įmonės vizitinė kortelė internete. Jei vieno puslapio svetainėje dėmesys skiriamas tik konkrečiam produktui ar paslaugai, tai reprezentacinėje svetainėje visa pateikiama informacija yra sukoncentruota ties vienos įmonės prisistatymu.

Šios svetainės tikslas suteikti lankytojui kuo daugiau išsamios informacijos apie įmonę, pristatyti teikiamas paslaugas ar produktus, paskelbti su įmonės veikla susijusią informaciją, pateikti atliktų darbų pavyzdžius, supažindinti su komandos nariais, pasidalinti įmonės kontaktiniais duomenimis.

Dažniausiai reprezentacinę svetainę sudaro keturi vidiniai puslapiai. Pavyzdinė struktūra susideda iš tokių dalių:

1) Pagrindiniame puslapio lange nurodomas įmonės pavadinimas, logotipas, pagrindiniai kontaktiniai duomenys bei kitos internetinio puslapio dalys;

2) “Apie mus” dalyje pateikiama išsami įmonės informacija, įkūrimo metai, jos veiklos eiga, pasiekimai, įgyti sertifikatai, įmonės struktūra ir/ar darbuotojų sąrašas;

3) “Paslaugos/Produktai” dalyje išsamiai aprašomos teikiamos paslaugas ir/ar gaminami produktai, taip pat gali būti sudaromi jų sąrašai.

4) Ketvirtoje “Kontaktai” dalyje nurodomi visi įmonės rekvizitai (adresai, el. paštas, telefonų numeriai ir kt.), taip pat gali būti pridedamas žemėlapis su pažymėta įmonės buveinės/veiklos vykdymo vieta.

Reprezentacinės internetinės svetainės strūktūrą galima papildyti įkeliant paslaugų/produktų kainyną, naujienų skiltį, atliktų darbų pavyzdžius ir t.t.   

Reprezentacinė svetainė yra nebrangus ir šiuolaikiškas būdas pristatyti įmonę rinkai. Svetainę, turint visą reikiamą informaciją, galima sukurti greitai, o jau sukurta ji nereikalaus didelės priežiūros.

Norėdami gaudi daugiau informacijos arba užsakyti internetinę svetainę susisiekite čia!

Tai gali Jus sudominti!

Internetinių svetainių tipai

Vieno puslapio

Vieno puslapio arba “One page” svetainė yra nedidelės apimties, tačiau gana koncentruotas puslapis, kuriame trumpai

Plačiau »
Internetinių svetainių tipai

Katalogo tipo

Katalogo tipo internetinė svetainė iš dalies yra įmonės reprezentacinė svetainė, tačiau suteikianti didesnę galimybę lankytojui

Plačiau »