Reprezentacinė

Internetinė svetainė

Reprezentacinė internetinė svetainė – kas tai?

Reprezentacinė internetinė svetainė yra tarsi vienos konkrečios įmonės ar asmens vizitinė kortelė internete. Kiek dažniau šio tipo svetainę renkasi didesnės įmonės, nei individualūs asmenys. Jei vieno puslapio svetainėje dėmesys skiriamas tik konkrečiam produktui ar paslaugai, tai reprezentacinėje svetainėje visa pateikiama informacija yra sukoncentruota ties vienos įmonės prisistatymu.

Šios svetainės tikslas suteikti lankytojui kuo daugiau išsamios informacijos apie įmonę, pristatyti teikiamas paslaugas ar produktus. Taip pat paskelbti su įmonės veikla susijusią informaciją, pateikti atliktų darbų pavyzdžius, supažindinti su komandos nariais, pasidalinti įmonės kontaktiniais duomenimis.

Kokia yra reprezentacinės svetainės struktūra?

Dažniausiai reprezentacinė internetinė svetainė sudaroma iš keturių vidinių puslapių. Pavyzdinė struktūra susideda iš tokių dalių:

1. Pagrindiniame puslapio lange nurodomas įmonės pavadinimas, logotipas, pagrindiniai kontaktiniai duomenys bei kitos internetinio puslapio dalys.

2. “Apie mus” arba įmonės aprašymo dalyje pateikiama išsami įmonės informacija, įkūrimo metai, jos veiklos eiga, pasiekimai, įgyti sertifikatai, įmonės struktūra ir/ar darbuotojų sąrašas.

3. “Paslaugos/Produktai” dalyje išsamiai aprašomos teikiamos paslaugas ir/ar gaminami produktai, taip pat gali būti sudaromi jų sąrašai.

4. Ketvirtoje “Kontaktai” dalyje nurodomi visi įmonės rekvizitai (adresai, el. paštas, telefonų numeriai ir kt.). Taip pat gali būti pridedamas žemėlapis su pažymėta įmonės buveinės/veiklos vykdymo vieta.

Reprezentacinės internetinės svetainės strūktūrą galima papildyti įkeliant paslaugų/produktų kainyną, naujienų skiltį, atliktų darbų pavyzdžius ir t.t.   

Reprezentacio tipo internetinė svetainė yra nebrangus ir šiuolaikiškas būdas pristatyti įmonę rinkai. Tokią svetainę, turint visą reikiamą informaciją, galima sukurti gana greitai. Svarbu tai, kad tokia reprezentacinė internetinė svetainė, jos administravimas ir priežiūra nereikalauja didelės priežiūros.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba užsakyti internetinę svetainę susisiekite čia!

Tai gali Jus sudominti!

Internetinių svetainių tipai

Vieno puslapio

Vieno puslapio internetinė svetainė – kas tai? Vieno puslapio internetinė svetainė arba “One page” svetainė

Plačiau »
Internetinių svetainių tipai

Katalogo tipo

Katalogo tipo internetinė svetainė – kas tai? Katalogo tipo internetinė svetainė iš dalies yra įmonės

Plačiau »