Katalogo tipo

Internetinė svetainė

Katalogo tipo internetinė svetainė iš dalies yra įmonės reprezentacinė svetainė, tačiau suteikianti didesnę galimybę lankytojui susipažinti su konkrečiais įmonės parduodamais produktais.

Be svetainėje nurodomos išsamios informacijos apie įmonę, jos struktūrą ar kitų su įmonės veikla susijusių duomenų, svetainėje yra sukuriami įmonės parduodamų ir/ar gaminamų produktų katalogai.

Tokie produktų katalogai itin naudingi įmonėms, kurios užsiima įprasta fizine prekyba, bet nori turėti patogų būdą pristatyti savo produkciją ir internete.

Kataloguose tam tikra tvarka pateikiamos produktų nuotraukos/ video medžiaga, jų išsamūs aprašymai, kainos ir kita būtina informacija. Prie produktų yra sukuriamos specialios užklausos formos ir nurodomi kontaktiniai duomenys, leidžiantys potencialiam pirkėjui greitai susisiekti pardavėju. Kataloginė svetainė yra alternatyva elektroninei parduotuvei, tik be sudėtingo svetainės valdymo ir aptarnavimo mechanizmo.

Dažniausiai kataloginės internetinės svetainės tipą renkasi įmonės, kurios gamina ir parduoda vienetines ir/ ar pagal užsakymą gaminamas prekes, taip pat tie, kurie sandėliuoja nedidelį kiekį parduodamų produktų.

Norėdami gaudi daugiau informacijos arba užsakyti internetinę svetainę susisiekite čia!

Tai gali Jus sudominti!

Internetinių svetainių tipai

Reprezentacinė

Reprezentacinio stiliaus svetainė yra tarsi vienos konkrečios įmonės vizitinė kortelė internete. Jei vieno puslapio svetainėje

Plačiau »
Internetinių svetainių tipai

Vieno puslapio

Vieno puslapio arba “One page” svetainė yra nedidelės apimties, tačiau gana koncentruotas puslapis, kuriame trumpai

Plačiau »