Katalogo tipo

Internetinė svetainė

Katalogo tipo internetinė svetainė – kas tai?

Katalogo tipo internetinė svetainė iš dalies yra įmonės reprezentacinė svetainė. Tik šioje – papildomai pateikiami prekių katalogai. Tokios svetainės privalumas tas, kad ji suteikia didesnę galimybę lankytojui ar potencialiam pirkėjui susipažinti su konkrečiais įmonės parduodamais produktais, jų aprašymais, nuotraukomis.

Žinoma, kaip ir kiekvienoje reprezentacinėje svetainėje yra nurodoma išsami informacija apie pačią įmonę, jos struktūrą, veiklos rūšys ar kiti su įmonės veikla susiję duomenys. Parduodamų ir/ar gaminamų produktų katalogai sukuriami atskirame svetainės lange. 

Tokie produktų katalogai itin naudingi įmonėms ar asmenims, kurie užsiima įprasta fizine prekyba, bet nori turėti patogų būdą pristatyti savo produkciją ir internete.

Kokia informacija talpinama produktų kataloguose?

Kataloguose tam tikra tvarka pateikiamos produktų nuotraukos ir/ar video medžiaga. Taip pat išsamūs jų aprašymai, išmatavimai, sąvybės, kainos ir kita būtina informacija. Pasirinktinai prie kiekvieno produkto ar produktų kategorijos yra sukuriamos specialios užklausos formos ir nurodomi kontaktiniai duomenys. Šie įrankiai leidžia potencialiam pirkėjui greitai susisiekti pardavėju ir užsisakyti prekę ar pasiteirauti dar detalesnės informacijos, kurios nerado pateiktame aprašyme (tai gali būti pagaminimo laikas ar pristatymo sąlygos). Katalogo tipo internetinė svetainė yra alternatyva elektroninei parduotuvei, tik be sudėtingo svetainės valdymo ir aptarnavimo mechanizmo.

Dažniausiai kataloginės internetinės svetainės tipą renkasi įmonės ar asmenys, kurie gamina ir parduoda vienetines ir/ ar pagal užsakymą gaminamas prekes. Taip pat tokia svetainė yra puiki priemonė tiems, kurie sandėliuoja nedidelį kiekį parduodamų produktų.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba užsakyti internetinę svetainę susisiekite čia!

Tai gali Jus sudominti!

Internetinių svetainių tipai

Reprezentacinė

Reprezentacinė internetinė svetainė – kas tai? Reprezentacinė internetinė svetainė yra tarsi vienos konkrečios įmonės ar

Plačiau »
Internetinių svetainių tipai

Vieno puslapio

Vieno puslapio internetinė svetainė – kas tai? Vieno puslapio internetinė svetainė arba “One page” svetainė

Plačiau »